Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep sërish lajm të mirë nga Spitali i Infektivit, ku po kurohen të infektuarit me koronavirusi.

Ministrja thekson se gjatë 24 orëve të fundit, kanë arritur të fitojnë betejën me koronavirusin 23 pacientë.

“🟢Lajm i mirë, 23 të shëruar sot🙏🏼”, shkruan Manastirliu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb