Pasi mori gjithë vëmendjen në Festivalin e Filmit në Kanë, Georgina Rodriguez, është rikthyer te familja e saj që ndodhet me pushime.

E sigurisht që në profilin e saj në “Instagram” nuk mund të mungonin pozat seksi.

Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet e shtrirë në jahtin luksoz.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb