Dikush mund të ketë privilegjin të jetojë në shtëpinë e Maghan Markle në Los Angeles. Mjafton të nxirrni nga kuleta më shumë se një milion euro, (1.8 milion dollarë).

Vila luksoze është 2000 metra katrorë, ka katër dhoma gjumi, tre banjo, një kopësht, një soxhorno.

Këtu dukesha e Sussex ka jetuar nga 2011 deri në 2013, gjatë martesës së saj të parë me Trevor Engelson.

Në vitet e kaluara është banuar nga pronarët e rinj, që e kishin blerë pas divorcit të çiftit, përpara se ish artistja të spostohej në Kanada.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb