Sërish ka patur shpërthime në Mitrovicën e Veriut. Gazetarja e T7, raporton se ka njerëz që po afrohen në vendin ku ndodhi shpërthimi.

Ndërkohë copa xhamash të thyer janë panë në rrugë.

Kujtojmë se më herët janë shënaur edhe dy shpërthime të tjera, ndërs apolicia ka blinduar zonën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb