Kuvendi i Kosovës votoi ditën e djeshme me 61 vota pro kryeministrin e ri Abdullah Hoti duke larguar kështu qeverinë Kurti.

Por kundër këtij vendimi me sa duket ka qënë edhe modelja e njohur Oriola Marashi, e cila shfaqet si mbështetëse e Kurtit. Kjo vihet re nga postimi i saj në Instastory ku shihet ish-kryeministri i Kosovës Albin Kurti i rrethuar nga një zemër.

Kujtojmë që Oriola e ka shprehur gjithmonë hapur simpatinë e saj ndaj Albin Kurtit, madje ajo para pak muajsh e shprehur zhgënjimin e saj nga humbja e Albin Kurtit.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb