Dinamo City sfidon Laçin në transfertë të enjten në orën 15.00. Në prag të këtij takimi ka dalë në konferencë për shtyp lojtari i dinamovitëve,Jocelin Behiratche.

“Do të jetë ndeshje e luftuar, e vështirë për t’u përballur, por gjithsesi jo e pamundur për t’u fituar. Mbrojtja? Normale që kemi pësuar gola të lehtë për lojtarët që kemi, por kemi për t’u përmirësuar. Ndaj të vazhdojmë në të njëjtën rrugë. Nuk është çështja e vetëm një lojtari, thjesht kemi nevojë për të gjithë. Të gjithë duhet të rrëmojmë në të njëjtin drejtim. Të bashkohemi dhe t’ja nisim nga e para si një bllok unik” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: