Ky takim mes dy kangurëve, i madhi Boo, kanguri i gjatë më shumë se 2 metra, i cili sfidon më të voglin me ngjyrë gri është zhvilluar në fund të nëntorit në parkun natyror të Warrumbungle, në Australi.

Videoja e publikuar në web është bërë menjëherë virale.


Në pamje duket se si të dy kafshët zihen mes tyre, si në një pistë boksi.


(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: