Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 petë sfoliatë
300 gr sallam me feta
300 gr djathë gouda
1 filxhan qumësht
2 speca
1 domate
1 vezë
Kripë/piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: