Nga: ENEIDA ÇAKERRI

1 litër qumësht
200 gr sheqer
100 gr niseshte
6 të verdha veze
Vanilje
1 petë sfoliatë
Reçel ose fruta sipas dëshirës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb