Sic paralajmëroi edhe dje ministrja e Arsimit Besa Shahini, për maturantët do të ketë mësim në RTSH.

Me një status në FB Shahini thotë se maturantët në RTSH-1 nga e hëna në të premten në orën 13:30- 14:30 do të kenë mundësi të ndjekin lekisone matematike, biologjie he kimie.

 

STATUSI I BESA SHAHINIT

Për maturantët:

Duke filluar nga nesër, çdo ditë, nga e hëna në të premten, ora 13:30-14:30, në programin RTSH Shkollë do të ketë një hapësirë të dedikuar vetëm për ju nga Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, me leksione të lëndëve matematikë, biologji dhe kimi, në RTSH-1. 📺

#mësojmëngashtëpia 🏡

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb