Shakira dhe Gisele Bundchen u panë duke darkuar së bashku në restorantin Makoto në Miami të martën. Këngëtarja kolumbiane dhe supermodelja braziliane shoqëroheshin nga fëmijët e tyre, përkatësisht Sasha dhe Mila dhe Vivian e Benjamin.

Sipas TMZ, Gisele mbërriti në restorantin sushi rreth orës 19:15, ndërsa Shakira mbërriti rreth 10 minuta më vonë. Pasi hynë brenda, porositën një shumëllojshmëri rolesh, hamachi dhe sallatash.

Dy yjet kanë më shumë të përbashkëta nga sa mund të mendohet. Përveç origjinës së Amerikës së Jugut dhe famës së madhe, femrat e famshme kanë qenë gjithashtu në marrëdhënie të profilit të lartë me dy nga sportistët më të mëdhenj në botë.

Gerard Pique ishte një futbollist profesionist që luajti për shumë vite në Barcelonë, ndërsa Tom Brady sapo është tërhequr nga futbolli amerikan, në të cilin konsiderohet si një nga më të mirët që ka luajtur ndonjëherë këtë sport.

Shakira dhe Gisele së fundmi u ndanë nga bashkëshortët e tyre pas 11 dhe 13 vitesh lidhje dhe kanë dy fëmijë, respektivisht.

Ndoshta kjo ngjashmëri mes dy femrave mund të jetë fillimi i një miqësie të mirë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb