Më në fund Armando Broja ka bindur trajnerin e Southampton ti besojë një fanellë titullari. Për herë të parë këtë sezon, sulmuesi kuqezi e nis nga minuta e parë një sfidë në Premier League.

Pavarësisht fjalëve të hidhura në konferencë për shtyp, ku kërkonte më shumë nga Broja, trajneri Hasenhuttl i ka besuar sulmin 20-vjeçarit.

Formacioni
Formacioni

Southampton pret Leeds në kuadër të javës së tetë në Premier League.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb