Ylli i pop-it, Beyonce, i ka lënë fansat e saj pa fjalë duke ndarë një seri shkrepjesh nga koleksioni i saj i tretë “Ivy Park”.

Në një kohë kur pandemia e COVID-19 ka kufizuar koncertet muzikore, këngëtarja e famshme ka zgjedhur të marrë vëmendjen në rolin e një modeleje joshëse.

Në fotot e publikuara nga ylli i pop-it, në fokus kanë dalë linjat e saj perfekte dhe qëndrimi tërë sharm.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb