Obama me kurorë princeshe në kokë. Kjo foto e presidentit të SHBA-së me disa vogëlushe i përket muajit maj, por vetëm ditën e sotme fotoja u bë publike. Ka qenë fotografi Shtëpisë së Bardhë, Pete Souza, i cili e publikoi në adresën e tij në Instagram. Fotoja është bërë gjatë një ngjarje vjetore dedikuar shkencës, ku Obama ka pozuar me një grup “shkencëtaresh të vogla”.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: