SHBA

Një aeroplan i vogël është rrëzuar në një aeroport në Kaliforninë Jugore duke lënë katër persona të vdekur.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në aeroportin Municipal Corona. Policia bën me dije se aeroplani kishte vetëm një karburant të disponueshëm ndërsa kur shkuan forcat e para për ndihmë, e gjetën në flakë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb