Një polic u vra nga të shtënat jashtë një supermarketi në periferi të Dallas, Shtetet e Bashkuara. Nga ana tjetër, një i dyshuar është lënduar rëndë.

Oficeri mbërriti në parkingun e dyqanit pas një raportimi kur i dyshuari nxori një armë dhe hapi zjarr, duke e goditur dy herë oficerin. Polici iu përgjigj zjarrit, duke e plagosur të dyshuarin. I transportuar në spital, agjenti ndërroi jetë pak kohë më pas.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb