Orges Shehi, portieri i Skënderbeut, është futbollisti i fundit i cili ka dalë në mbështetje të Armando Dukës në garën e ardhshme për president të FSHF-së.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale 40-vjeçari ka shkruar: Faleminderit për atë që ke bërë dhe do të bësh në të ardhemen për futbollin President!! Te uroj fitore, suksese!!


(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb