Orges Shehi, ish-porti i Skënderbeut që shumë shpejt pritet të marrë drejtimin e klubit korçar, ka goditur në shenjë me parashikimet e rezultateve sa i takon ndeshjeve të luajtura sot në Botëror.

I ftuar në emisionin “Fair Play nga Enkeleida Zeko” në “News 24” Shehi ka deklaruar: “Fiton Anglia, barazim Japonia me Senegalin dhe mendoj se fiton Kolumbia”.

Parashikimet e Shehit janë bërë në një nga kompanitë e basteve gjatë rubrikës së parashikimeve në emision.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb