Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi u shfaq i tronditur pas humbjes ndaj Kastriotit, teksa nuk preferoi të fliste për ndeshjen.

Sikundër deklaroi edhe vetë pas ndeshjes, ai nuk dëshironte të flistë për këtë 90 minutësh, ndërsa ftoi mediat të presin reagimin zyrtar të klubit bardhekuq.

“Nuk doja të dilja fare në invervistë. Dola për respekt të gazetarëve dhe tifozëve. Nuk dua të flas për ndeshjen. Ndoshta mund të dalë klubi me prononcim më vonë, për momentin nuk kam çfarë them”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb