Dubai vazhdon të mbetet një nga distenacionet më mikluese për të famshmit shqiptarë.

E radhës që ka shkuar me pushime në vendin luksoz, është këngëtarja Enca Haxhia.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale dhjetëra foto, ku shfaqet mjaft provokuese.

“Përshëndetjee Dubai, sheikja e vetes time”, shkruan Enca përbri fotove të publikuara.

25-vjeçarja në fotot në fjalë ka ekspozuar format trupore, për të cilat pëlqehet shumë nga fansat, krahas dhe sukseseve të saj muzikore.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: