FINLANDE– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Finlandë, ku gjatë një koncerti është rrëzuar pjesa e skenës, duke plagosur kështu 7 persona.

Ngjarja ndodhi në qytetin e Vaasa, ndërsa në koncert ishin rreth 4000 persona për të ndjekur koncertin.

Në një video të publikuar në media shihet se si shkëputet një mjetë metali, e cila më pas u ra të pranishmëve.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: