Teksa vijon ende shembja e banesave në lagjen ‘5 Maji’ në Tiranë, disa prej banorëve kanë pranuar që të lënë shtëpitë, duke hequr edhe orenditë shtëpiake.

Ndërkohë që disa të tjerë vijojnë të kundërshtojnë policinë, duke mos qenë dakord me planin për ndërtimin në këtë zonë të një kompleksi pallatesh, ku do të strehohen familjet e prekura nga tërmeti.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri


Pamjet që shihni, të publikuara nga LSA tregojnë atë çka po ndodh në këtë zonë, ku banesa me shumë kate janë kthyer në inerte, apo dhe të tjera që pritet të shemben.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: