Segmenti Fushë Arrëz-Qafë Shllakë dhe Fushë Arrëz-Mirditë është bllokuar për disa orë për shkak të shembjeve masive të dheut.

Burime për ‘BalkanWeb’ bëjnë me dije se pas ndërhyrjes nga autoritetet  rrugët janë pastruar duke ju rikthyer normalitetit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb