SHBA

Një nga supermodelet më të mëdha të dekadave të fundit, Kate Moss është fotografuar së fundmi dhe ajo që të gjithë vunë re është se modelja nuk duket më si më parë. Ajo u pa duke pirë duhan jashtë një restoranti luksoz në Londër.

Moss, e cila dikur quhej “duhanpirja më e madhe e të gjitha kohërave”, u fotografua duke tymosur në lagjen Mayfair me vëllain e saj, Nick, dhe babain e tyre, Peter.

Supermodelja 49-vjeçare, e cila ishte pa grim për shëtitje, dukej e transformuar në pamje. Disa javë më parë ajo pranoi se nuk mund ta linte duhanin edhe pse po përpiqej. Moss madje tregoi se në atë kohë pinte shumë cigare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: