Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar sot në Elbasan. Burimet raportojnë se bëhet fjalë për një burrë dhe një grua rreth 50 dhe 55 vjeç.

Gjithashtu mësohet se dy rastet janë përcaktuar gjatë ekzaminimit të mushkërive më skaner.

Po ashtu, ka dyshime që dy personat në fjalë të jenë infektuar në Spitalin e Elbasanit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: