LUSHNJE

Katër raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në Lushnje. Qyteti i cili prej kohësh nuk shënonte raste të reja sot ka regjistruar 4.

Në fakt rastet nuk janë të brendshme por janë të ardhura nga Tirana, e cila është vatra kryesore e koronavirusit në Shqipëri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb