Janë ulur shifrat e infektimeve me Covid-19 në Kosovë. Gjatë 24 orët e fundit janë regjistruar 8 qytetarë pozitivë me Covid-19

Ndërkohë sërish gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Sot janë shëruar 6 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.440.

 

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb