Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 25 raste të reja me koronavirus, nga 2, 370 teste të realizuara.

Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se një pacient ka humbur jetën.

Ndërsa gjatë 24 orëve janë shëruar 360 pacientë.

Sakaq që nga fillimi i pandemisë në Kosovë janë dhënë 1, 419, 979 doza të vaksinës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: