Disa persona kanë dhunuar rëndë një person që është ulur në makinë.

Ngjarja është shënuar në Luzern të Zvicrës, e sipas të dhënave, në sherr janë përfshirë dy boshnjakë e disa të tjerë, të cilët dhunuan serbin.

Nuk dihet ende se çfarë shkaktoi agresionin e dhunshëm, ndërsa policia i është vendosur në ndjekje një boshnjaku 33-vjeçar, i dyshuar dhe si autori kryesor i sulmit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: