POGRADEC

Një konflikt midis dy personave ka ndodhur në fshatin Rëmenj të Pogradecit.

Burime nga policia bëjnë me dije se të dy këta shtetas janë plagosur me mjete të të mprehta.

Po të njëjtat burime shtojnë se njeri prej tyre është plagosur në kokë dhe tjetri në këmbë. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: