KOSOVË

Një grup sirianësh janë përleshur me njëri- tjetrin fizikisht në Prishtinë. Mediat kosovare bëjnë me dije se sirianët u goditën dhe u përgjakën në sy të Policisë.

Por më pas ishte ndërhyrja e tyre që i dha fund sherrit. Nuk dihen ende shkaqet e sherrit por dyshohet se ka qenë për motive të dobëta. Ndërkohë siç raporton Reporteri. Net autorët e këtij sherri janë arrestuar tashmë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb