Dy të rinj në Durrës janë përfshirë në një sherr për motive të dobëta.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.17 të këtij qytetit. Si pasojë e konfliktit 23-vjeçari D.S., ka plagosur me thikë 20-vjeçarin E.H.

Policia njofton se është arrestuar autori, 23-vjeçari D.S.

Durrës/Informacion paraprak

Plagosi me thikë për motive të dobëta gjatë një konflikti të çastit, Policia identifikon 20 vjeçarin.

Në lagjen Nr.17 Durrës, si pasoje e një konflikti për motive të dobëta shtetasi E. H., 20 vjeç, ka plagosur me mjet prers (thikë) shtetasin D. S., 23 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: