Siç duket konflikti që çoi në plagosjen e një 38-vjeçari në Sarandë nuk është ndalur me kaq. Gazetarja Shpresa Dine raporton për BalkanWeb se Erlind Rumani, pasi është përfshirë gjatë natës në një konflikt me një person tjetër, u paraqit në spital me një plagë në qafë.

Por mesa duket, pasi ka lënë spitalin, mesditën e sotme është përballur sërish me agresorin.

Përplasja ndodhi në lagjen nr.4, ku 3 shtetas janë konfliktuar me njeri-tjetrin duke u goditur edhe me automjete. Mësohet se automjetet “Citroen” me targa AA631ZY u përplas me “Toyota” me targe AZI 9208. Në një nga automjetet ndodhej 38-vjeçari Rumani. Policia ka shoqëruar deri më tani 3 shtetas në Komisariat.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: