Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.1 në Sarandë.

Pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi D,. Guga ka goditur me mjet prerës shtetasin D.R, i cili për pasojë ka marrë mjekim në spitalin e Sarandës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq autoritetet po punojnë për kapjen e autorit.

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 21.05.022, në lagjen nr.1, Sarandë gjatë një konflikti për motive të dobta shtetasi  D. G., ka goditur me mjet prerës shtetasin D. R., i cili ka marrë mjekim në spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.

Po punohet për kapjen e shtetasit D. G.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb