Një 25-vjeçar ka përfunduar në spitalin e Vlorës, pasi ishte plagosur në këmbë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e dheshme.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se është dëmtuar lehtë në këmbë shtetasi Xh. A., 25 vjeç, banues në Vlorë.

Ai dyshohet se është goditur me mjet prerës (thikë) nga shtetasja me inicialet K. B, në zonën e Aleksandrisë, për motive të dobëta.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: