Babë e bir janë përfshirë në një sherr me administratorin e Lazaratit, ndërsa e kanë dhunuar këtë të fundit.

Burime zyrtare nga policia thanë se janë shpallur në kërkim shtetasit me inicialet I. B. dhe R. B. pasi këta shtetas goditur me grushte ne pjesë të ndryshme të trupit shtetasin M. B., administrator i Njësisë Administrative Lazarat, pas një debati për pastrimin e urës në Lazarat.

Materialet në ngarkim të shtetasve të mësipërm i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprat penale “Goditjet për shkak të detyrës” dhe “Pushtimi i tokës”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: