BERAT

Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur në Berat mes dy familjeve për shkak të ullinjve.

Nga konfliktimi me sende të forta janë plagosur 5 persona. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘’Barrikade’’ në Berat dhe Policia ndodhet në vendngjarje.

BalkanWeb mëson se dy familjet e përfshira në sherr janë Alibeaj dhe Dhana të cilat kanë një konflikt për mbjelljen e ullinjve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb