SARANDE

Një gjallesë e çuditshme ka dale sot në bregdetin e Sarandës duke tërhequr vëmendjen e qytetarëve.

Gjallesa është parë nga kalimtarët në plazhin pranë resortit “Santa Quaranta” të cilët nuk kanë nguruar t’i bëjnë foto dhe video.

Dyshohet se gjallesa ka ngordhur dhe është nxjerrë në bregdet nga dallgët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb