Në metropolin amerikan New York është vërejtur “Superhëna”, duke ofruar pamje mahnitëse për spektatorët dhe të apasionuarit pas fotografisë.

Superhëna vërehet më e ndritshme dhe më e madhe sesa hëna normale dhe është më afër me tokën, ndërsa njihet edhe si “Hëna e borës” për shkak të paraqitjes në muajin shkurt.

Ajo është fotografuar përreth ndërtesës simbolike 102-katëshe Empire State Building.//AA

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb