Rekord shifrash në Elbasan me koronavirus.

Gazetari Fatmir Popja raporton për ‘BalkanWeb’ se ditën e sotme u raportuan 17 raste të reja, ndërkohë që 19 raste rezultojnë ende pozitive.

Kujtojmë se ditën e djeshme, në 24 orët e fundit u raportuan 134 raste me koronavirus, ndërkohë që lajmi i mirë është se nuk u raportua asnjë viktimë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: