Ish-ministri i Shëndetësisë dhe deputeti Tritan Shehu i ka konsideruar tragjike shifrat e fundit të Covid-19 vë vend. Sipas tij realiteti po fshihet qëllimisht duke thënë se kjo është një vepër penale.

Më tej si shprehet se Shqipëria renditet nën mesataren botërore të vaksinimit dhe në një kohë që Italia ka vaksinuar mbi 80% të popullsisë ne vaksinohemi me vaksina të pacertifikuara dhe kineze.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: