MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar pak raste nga COVID-19 në 24 orët e fundit, por numri i viktimave mbetet ende i lartë.

63 raste u shënuan nga COVID-19 kurse 13 pacientë humbën jetën. Shumicën e të infektuarve i kishte Shkupi 43, ndjekur nga Kumanova me vetëm 3.

Nga ana tjetër 176 pacientë e fituan betejën ndaj virusit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb