TIRANË

Për shkak të situatës me pandeminë e Covid-19, e cila po shënon rritje të rasteve të të prekurve cdo ditë në vend, Gjykata e Tiranës njoftoi sot pezullimin e punës.

Në vendimin e firmosur nga kryetari i Këshillit Petrit Çomo, thuhet se pezullimi do të nisë nga dita e premte, 13 nëntor, për dy javët në vijim.

Në shkresë theksohet se përjashtim nga ky vendim do të kenë vetëm cështjet e karakterit urgjent.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb