Gjatë një loje seksi në Las Vegas, Princi Harry hoqi mbathjet dhe ia dhuroi një ish-striptisteje. Tani Carrie Reichert ka vendosur t’i nxjerrë ato në ankand duke pozuar me mbathjet e zeza mbretërore në duar. Teksa nxjerr në shitje mbathjet e trashëgimtarit, i kujtohen ato netë të egra me vëllain e Uilliam-it, duke shpresuar se do ti shesë një milion euro. Ajo i ka ruajtur ato prej vite, por tani Carrie për Harry-n thotë se është bërë “shumë i mërzitshëm”.

Princi rebel ishte 20 vjeç dhe ende nuk e kishte takuar Meghan Markle. Në netët e tij të çmendura ai bëri shumë bujë dhe madje i la një palë të brendshme. Carrie tani pozon me bokserat e zinj që Harry kishte veshur në një lojë të nxehtë dhe i nxjerr në ankand, duke shpresuar të arrijë një shumë të majme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ankandi do të jetë më 17 gusht, në Las Vegas Hustler Club dhe së bashku me mbathjet do të shiten dhe fustani dhe truporja që striptistja kishte veshur atë natë.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb