Astronauti italian Luca Parmitano dhe ai amerikan Andrew Morgan bënë disa ecje në hapësirë, për të riparuar detektorin e rrezeve kozmike në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës.

Shikoni këto pamje të ecjeve të dy astronautëve në hapësirë, të publikuara nga NASA.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: