Të rinjtë britanikë kanë festuar këtë fundjavë, duke mbushur baret dhe klubet e natës në vend.

Ata janë parë të shumtë në numër teksa shkonim grupe grupe për në vendet e argëtimit, duke mos u shqetësuar as për shiun e rrëmbyeshëm që kishte përshkruar vendin.

Ata kanë shfrytëzuar lehtësimin e masave dhe kanë kaluar një mbrëmje të këndshme mes miqve, kuptohet natyrisht duke e tepruar pakëz me konsumimin e alkoolit.

Për këtë fakt, “prapësitë” e tyre në rrugë kanë qenë jo të pakta.

Vajzat shihen të veshura ekstravagante, ndërsa djemtë, i kanë hapur jo pak punë policisë, me zënkat dhe trazirat që kanë shkaktuar.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb