Mjafton edhe një shi i lehtë që rrugët e Prishtinës të mbushen me ujë. Pas shirave që përfshinë sot kryeqytetin e Kosovës, gati çdo rrugë në Prishtinë është përmbytur nga shiu.

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb