Manchester United heq dorë nga Adrien Rabiot. Klubi nga Manchesteri ka vendosur që përfundimisht të lërë në mes tratativat me Juventusin dhe të fokusohet në objektiva të tjerë.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, shkak janë bërë kërkesat e larta të mesfushorit. Rabiot ka kërkuar 10 milionë euro pagë në sezon, shifër kjo që konsiderohet e papërballueshme nga “Djajtë e kuq”.

Jy

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb