Mes Shakirës dhe Piqué duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Marrëdhënia e tyre madje duket se ka arritur në një pikë thyerjeje.Emilio Pérez de Rozas, një gazetar pranë Barcelonës, shkroi në El Periódico se mbrojtësi dhe ylli Shakira nuk jetojnë më në të njëjtën shtëpi dhe se jeta e natës së futbollistit është intensifikuar shumë.

 

Jyjj
Jyjj

Ka nga ata që e kanë parë lojtarin e Barçës të kalojë disa ditë në apartamentin e tij të vjetër në via Muntaner, pranë Plaza Adrià.Por çfarë  shkaktoi këtë termet? Laura Fa, gazetare e El Periodico, tregon detajin që bën diferencën dhe (ndoshta) shpjegon gjithçka: “Ka kohë që qarkullojnë thashethemet për një ndarje të mundshme mes tyre. Të dielën mora lajmin se Shakira ka kapur Piqué me dikë tjetër dhe se ata do të ndaheshin”.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: