Çdo vit vdesin regjistrohen mira raste të vdekjes gjatë marrëdhënieve seksuale.


Shkaqet janë të ndryshme por më të zakonshmet janë këto:


Sulm në zemër si pasojë e dehidratimit.


Pajisjet apo lojërat e rrezikshme gjatë seksit.

Mungesa e elasticitetit dhe e pozicioneve me kokëposhtë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: